Kalendář akcí klubů VCC ČR

 • S veteránem do Ráje

  10.9.2022 - Orientační jízda

  3. ročník auto-moto turistické akce s několika dovednostními i znalostními úkoly o putovní pohár krajinou českého ráje.


 • Ferdinand Porsche Festival

  3.9.2022 - Výstava

  Ferdinand Porsche Festival letos vychází přímo na den přesně na 147. narozeniny Ferdinanda Porsche (3.9.1875 / 3.9.2022).


 • Setkání veteránů Holešov

  27.8.2022 - Výstava

  Výstava veteránů a burza na zámku v Holešově


 • TEREZÍN 2022

  28.5.2022 - Jízda pravidelnosti

  37. ročník TEREZÍN 2022 Mezinárodní sraz, výstava a jízda H.V. Jako součást Autosalonu na výstavišti Zahrada Čech v Litoměřicích. Přihlášky auto, moto, traktory do roku výroby 1992 Pořádá VCC Velemín a Výstaviště Litoměřice Přihlášky na www.vccvelemin@seznam.cz


 • Soutěž elegance Roztoky 2022

  8.5.2022 - Soutěž elegance/výstava

  Tradiční výstava historických vozidel v Roztokách by se letos měla uskutečnit v tradičním květnovém termínu! Zváni jsou všichni majitelé historických vozidel, tedy až do roku výroby 1992!


 • Sraz historických vozidel Chomutov 2022

  30.4.2022

  Sraz historických vozidel s předváděcí jízdou


 • 200km ČESKOSLOVENSKEM 2022

  24.4.2022 - Dálková jízda

  Společný start, otevření nové sezóny HV neděle 24.4.2022 Přátelé veteránisté, vítejte na startu letošní sezóny 2022. Díky tomu co už nechci jmenovat jsme byli ochuzeni o starty v roce 2020 a 2021. Proto si to letos všechno vynahradíme a společně užijeme, jako jedna velká československá veteránská rodina. Je pro Vás připravena parádní nová trasa valašským a jihomoravským krajem, cestou se zastavíme na Luhačovické přehradě. Letos jsme nachystali program s kolegy ze SVCC Uherské Hradiště. Společně se pobavíme v kovozoo ve Starém Městě. Výlet je vhodný pro rodiny s dětmi, které si to v ZOO užijou. Program a trasa: 7:30 - 8:15 Registrace účastníků parkoviště Hotelu Eroplán 8:30 Start rallye směr státní hranice Makov 0 km 9:00 Makov parkoviště státní hranice, společné setkání československých veteránistů 27 km 9:30 Slavnostní start rallye, směr Velké Karlovice, Karolínka, Nový Hrozenkov, Halenkov, Hovězí, Ústí, Valašská Polanka, Pozděchov, Bratřejov, Vizovice (směr Zlín, pozor pak směr Luhačovice), Dolní Lhota, 11:30 Autocamping Luhačovice spodní nájezd k Hotelu Vyhlídka, plánovaná pauza 100 km 12:30 Start z přehrady Luhačovice směr Lázně Luhačovice, Uherský Brod, Uherské Hradiště (směr E-50, pozor nejedeme přes centrum - obchvat směr E-50) Staré Město Kovozoo STOP140 km 13:00 Restaurace společný oběd 14:00 Vyhodnocení srazu 14:30 - 15:30 Prohlídka areálu Kovozoo, kovárna a muzea veteránů 16:00 Rozloučení se slovenskými veteránisty Upozornění: pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu i časového harmonogramu akce. Pořadatelé: předseda HVCC Vladimír Šimek, Autocentrum Púchov Erika a Mária Mošková, majitel hotelu Eroplán Hans Jürgen Beck a kurátor muzea Roman Mitáček SVCC Uherské Hradiště Podrobné info pro účastníky na našem webu: https://honestveteranroznov.cz https://www.facebook.com/honest.veteran Těšíme sa, na spoločné stretnutie s Vami !


 • Přednáška klasické britské motocykly

  23.4.2022 - Soutěž elegance/výstava

  Vstupte s námi do fascinujícího světa klasických britských motocyklů. Během komorní přednášky pro maximálně 5 účastníků probereme milníky britského motocyklového průmyslu od 30. do 70. let. Britské motocykly porovnáme i se soudobými stroji odjinud. Zaregistrujete se předem a dorazíte k nám. V případě hezkého počasí se přednáška koná v zahradním altánu, pokud je chladno, přesouvá se do domu. Na místě bude vždy minimálně jeden motocyklový veterán pro ukázku dobových technologií, v případě příznivého počasí zajistíme strojů více. Mechanik, nástrojař a motorář Jan Műller (možná znáte z motoblogu Jednou Stopou a z časpoisu Motohouse) Vás během cca 1,5 hod. seznámí s britskou motocyklovou historií, pohovoří o zajímavostech a patentech jednotlivých modelů a o svých zkušenostech ze servisování a jízdy, které během let stihl nasbírat. Prostor bude věnován i Vašim dotazům a další diskuzi. • Cena přednášky je 360 Kč, začínáme v 10:15 hod na adrese Erbenova 471, Liberec. Registrujte se, prosím, na našem webu, kde najdete také ostatní termíny přednášek a informace o dalších našich akcích.


 • Den s historickou technikou

  16.4.2022 - Soutěž elegance/výstava

  UVIDÍTE JÍZDNÍ KOLA, MOTOCYKLY, AUTA, ZÁCHRANÁŘSKOU I VOJENSKOU TECHNIKU, ZEMĚDĚLSKOU TECHNIKU - NEJEN TRAKTORY, ALE I DALŠÍ STROJE A NÁŘADÍ ZA TRAKTOR I ZA KONĚ, NÁŘADÍ A NÁSTROJE ŘEMESLNÍKŮ, PŘEDMĚTY Z VYBAVENÍ DÍLEN I DOMÁCNOSTÍ.


 • Přednáška klasické britské motocykly

  9.4.2022

  Vstupte s námi do fascinujícího světa klasických britských motocyklů! Během komorní přednášky pro maximálně 5 účastníků probereme milníky britského motocyklového průmyslu od 30. do 70. let. Britské motocykly porovnáme i se soudobými stroji odjinud. Zaregistrujete se předem a dorazíte k nám. V případě hezkého počasí se přednáška koná v zahradním altánu, pokud je chladno, přesouvá se do domu. Na místě bude vždy minimálně jeden motocyklový veterán pro ukázku dobových technologií, v případě příznivého počasí zajistíme strojů více. Mechanik, nástrojař a motorář Jan Műller (možná znáte z motoblogu Jednou Stopou a z časpoisu Motohouse) Vás během cca 1,5 hod. seznámí s britskou motocyklovou historií, pohovoří o zajímavostech a patentech jednotlivých modelů a o svých zkušenostech ze servisování a jízdy, které během let stihl nasbírat. Prostor bude věnován i Vašim dotazům a další diskuzi. • Cena přednášky je 360 Kč, začínáme v 10:15 hod. na Adrese Erbenova 471, Liberec. Registrujte se, prosím, na našem webu, kde najdete také ostatní termíny přednášek a informace o dalších našich akcích.


Akce FIVA

Zahraniční akce FIVA

 


Pořádáte akci? Dejte nám o ní vědět!